Strand.ee

Jaanuarikuu eripakkumine peredele

Jaanuaris on hea aeg perega puhkamiseks. Strandis jagub tegevusi nii suurtele kui ka väikestele. Meil on mugavalt kõik ühe katuse all, seega majast lahkuma ei pea. Panime spetsiaalselt kokku soodsa majutuspakkumise kahele täiskasvanule ja ühele kuni 12 aastasele lapsele.

Standardtuba sohvaga P-N 65 € R, L 69 €
Juuniorsviit P-N 75 € R, L 85 €

Pakkumine kehtib 08.-31.01.2018.

Talvepakett õhtusöögiga

Uue aasta esimestel kuudel kutsume kõiki Pärnusse mereäärset talve nautima. Oleme kokku pannud külmale ajale kohase talvise majutuspaketi koos kahekäigulise õhtusöögiga, mis on võitnud mitmete gurmaanide südamed.

Vaata majutuspaketti lähemalt siit.

Parim üllatus on Strand hotelli kinkekaart!

Kas tahad kinkida oma lähedastele puhkust argipäevast. Strandis on see võimalik! Aeg peatub ning tundub nagu stress kaoks võluväel. Meilt on võimalik soetada nii summalisi, paketipõhiseid kui ka kindlale teenusele suunatud kinkekaarte. Küsige pakkumist: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Restoranis talvine erimenüü

Talvine erimenüü pakub oma rammusa iseloomu ja särtsakate kõrval-nootidega konkurentsi pakasele ja lõikavale tuulele, mis meid õues pea igapäevaselt tervitavad. Külma aja erimenüü on kokku pandud eestlastele tuttavatest toorainetest nagu suitsujuust, seakoot, hapukapsas ning jõhvikas, kuid särtsu lisavad erinevate Euroopa köökide hitid nagu pesto, siidrikaste ning toorjuust. Põnevad Euroopa maitsed Strand hotelli restoranis!

3-käiguline õhtusöök 22 €

SUITSUJUUSTUSUPP
suitsujuust, krevett, roheline pesto

SEAKOOT
sinepine seakoot, kartuligratään, muskaatkõrvits, hapukapsahautis, siidrikaste

TOORJUUSTUKOOK
toorjuust, piparkook, jõhvikas

Broneeri laud: 447 5398

Pühapäeviti soodsam majutus

Pikenda nädalavahetust Strandis! Meil on kogu aasta vältel pühapäeviti soodne puhata.

Küsi pakkumist See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 447 5389

Professionaalne catering Strandist

Lisaks kõigele muule, pakub Strand ka professionaalset catering'i teenust. Klient ütleb aja ja koha ning Strandi köögimeeskond teeb kõik selleks, et lõpptulemus oleks SUUREPÄRANE!

Vaata menüüsid siit

Parimad pakkumised saad otse meie toitlustusjuhilt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 447 5383

Soodsad seminaripaketid

Jaanuaris on õige aeg meeskonnaga kiirest aastalõpust kokkuvõtteid teha ning uue aasta plaane paika sättida. Selleks on meil kaks mõnusat seminaripaketti, mis toetavad teie ideede voolu sujuvust. Majutusega seminaripakett ning päevane seminarpakett. Strandil on olemas kõik vahendid ja kogemused, et pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi. Meil on kaheksa erimõõdus saali, mille hulgast leiab iga üritus endale sobiva. Strandis on kõik ühe katuse all – töö, puhkus, meelelahutus, hea toit, spaamõnud, sport ja hea uni.

Vaata seminaripakette lähemalt siit

Lustakad sünnipäevad siseminigolfis

Strandis on üks ägeda sisekujundusega ruum, kus saab mängida minigolfi, tellida maitsvaid sööke ja lustida heade sõpradega. Minigolf on paik, kus pidada tore sünnipäevapidu olenemata ilmast!

Korralda meeldejääv sünnipäevapidu põrgustiilis siseminigolfis. 

Loe lisa

 

Mida teha Pärnus? Vaata siit!