Strand.ee

Restoranis on mitmekesine valik suviseid salateid

Suviselt soojade ilmadega ei tahagi tihti nagu midagi süüa. Samas kui mõelda väske ja mahlase salati peale, hakkab suu vett jooksma. Strandi restoran pakub välja mitu suvist salatit, mis eelnevalt laineid löönud või tõenäoliselt selle hooja hitiks on saamas. Valikus on värskendav Santorini salat, klassikaline Caesar’i salat, traditsioonidega Olivier’i salat ning mõnusalt krõmpsuv hiidkrevettidega salat.

Ripsmete ja kulmude rekonstrueerimine “VELVET” meetodil

Pakume uut protseduuri "VELVET" - ripsmed ja kulmud ilusaks!

Kulmud & ripsmed 75 min 60 €
Ripsmed 45 min 40 €
Kulmud 25 min 30 €

Uuendusmeelsed ilugurmaanid juba teavad uue ripsmete ja kulmude protseduuri "VELVET" olemasolust.

Protseduuri tulemuseks on:

  • Kaunilt koolutatud ripsmed
  • Ideaalne kulmu kuju
  • Kauapüsiv värv ripsmetel ja kulmudel
  • Pikad ja tugevad ripsmed

Mõne nädala möödudes muutuvad kliendi oma ripsmed ja kulmud pikemaks ja tihedamaks.

Protseduurijärgsed muljed - Ripsmetes ja kulmudes on värviküllust ja tervet läiget. Karvakesed on tumedad, volüümikad, koolutatud juurest alates ning näevad hoolitsetud välja. Ripsmete ja kulmude kasvu stimuleerimiseks antakse koju kaasa professionaalne hooldusvahend, mis pikendab protseduuri efekti. Erinevalt teistest ripsmete ja kulmude protseduuridest, ei kao tulemused ka 3-4 nädala möödudes, vastupidi, ripsme- ja kulmukarvakesed muutuvad veel tihedamaks ja pikemaks.

Parim üllatus on Strand hotelli kinkekaart!

Kas tahad kinkida oma lähedastele puhkust argipäevast. Strandis on see võimalik! Aeg peatub ning tundub nagu stress kaoks võluväel. Meilt on võimalik soetada nii summalisi, paketipõhiseid kui ka kindlale teenusele suunatud kinkekaarte. Küsige pakkumist: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Pühapäeviti soodsam majutus

Pikenda nädalavahetust Strandis! Meil on kogu aasta vältel pühapäeviti soodsad majutuse hinnad.

Küsi pakkumist See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 447 5389

Hea hinnaga sügisesed konverentsipaketid

Meil on kaks mõnusat seminaripaketti, mis toetavad teie meeskonna ideede voolu sujuvust. Majutusega seminaripakett ning päevane seminarpakett. Strandil on olemas kõik vahendid ja kogemused, et pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi. Meil on kaheksa erimõõdus saali, mille hulgast leiab iga üritus endale sobiva. Strandis on kõik ühe katuse all – töö, puhkus, meelelahutus, hea toit, spaamõnud, sport ja hea uni.

Vaata seminaripakette lähemalt siit

Lustakad sünnipäevad siseminigolfis

Strandis on üks ägeda sisekujundusega ruum, kus saab mängida minigolfi, tellida maitsvaid sööke ja lustida heade sõpradega. Minigolf on paik, kus pidada tore sünnipäevapidu olenemata ilmast!

Korralda meeldejääv sünnipäevapidu põrgustiilis siseminigolfis. 

Loe lisa

Mida teha Pärnus? Vaata siit!