Strand.ee

Silmaümbruse hooldus 30 minutit 21 €

Hooldusel on sügavniisutav ja kortsukesi silendav toime, värskendab ja rahustab väsinud silmi. Sobib ka tundlikele silmadele.
Hooldust alustatakse silmaümbruse puhastamise ja kerge koorimisega. Masseerivate liigutustega kantakse silmaümbrusele seerum, seejärel asetatakse silmaalustele vetikamaskipadjakesed, mis on rikastatud mineraalide ja vitamiinidega. Hooldus lõpetatakse kreemi pealekandmisega. Sobib ideaalselt täiendama teisi näohooldusi.

Lõõgastav näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna massaaž 30 minutit 27 €

Lõõgastav hooldus hõlmab näopuhastust ning koorimist, millele järgneb naudingut pakkuv massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse vastavalt nahatüübile sobilikud näo- ja silmakreemid.

Värskendav näohooldus 30 minutit 27 €

Hoolduse tulemusena on näonahk märgatavalt värskem, siledam ja tervema jumega. Hooldus algab näonaha puhastamise ja koorimisega. Arvestades nahatüüpi ja seisundit, valitakse erinevatele näopiirkondadele sobilikud maskid ning lõpetuseks silma- ja näokreem.

Taaselustav, pinguldav näohooldus 30 min 29 €

Individuaalsel lähenemisel baseeruv nahka intensiivselt noorendav hooldus annab nähtava ja kestva tulemuse. Hoolduse alguses näonahk puhastatakse ja kooritakse. Seejärel silutakse ja täidetakse kortsud spetsiaalse Wrinkle Correcting seerumiga ja pinguldava geelmaskiga. Hoolduse tulemusel saab nahk uue elujõu ning tasanduvad aja-ja vanusemärgid.

Klassikaline näohooldus 60 minutit 37 €

Hooldus hõlmab näonaha koorimist, massaaži ja maski vastavalt näonaha tüübile. Hoolduse käigus kantakse näole kogum erinevatest maskidest, mis koosnevad merelistest toimeainetest. Sobib regulaarseks hoolduseks näonaha eest – nahale toonuse, sära ja värskuse andmiseks.

Sügavpuhastav näohooldus mehaanilise puhastusega 60 minutit 39 €

Hooldus sobib regulaarseks näonaha hooldamiseks igas eas ja erineva nahatüübiga inimestele, sealhulgas suurenenud pooridega, kahjustunud ja rasusele ning aknekalduvusega ebapuhtale nahale.
Hooldust alustatakse näo koorimisega, millele järgneb mehaaniline puhastus. Seejärel kantakse näole mosaiik erinevatest maskidest, mis hooldab naha erinevaid vajadusi Lõpetuseks kantakse näole sobiv päevakreem.

Hooajaline näohooldus 60 min 50 €

Kaks korda aastas, vahelduseks tavahooldustele, töötab Sothys välja hooajalise hoolduse lähtudes aastaaegadest. Kiire, nahka hapnikuga rikastav hooldus on heaks vahelduseks tavahooldustele – koorimine, mask ja lõõgastav massaaž muudavad naha kirkaks, lõõgastunuks ja värskeks.
Hooldus on mõeldud  nii naistele kui ka meestele ning sobib kõikidele nahatüüpidele

Intensiivselt niisutav ja sära andev näohooldus 60 min 55 €

Sügavniisutav näohooldus silub naha kuivusest tekkinud kortsukesi -  pinguldab, parandab  naha elastsust ning annab uut elujõudu ja sära. Hooldus algab näonaha puhastamise-  ja koorimisega, millele järgneb lõõgastav näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna massaaž. Seejärel kantakse nahale intensiivne hüaluroonhappe seerum ja jahutav geelmask ning hoolitsus lõpeb niisutava silma- ja näokreemiga. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Luksuslik, pinguldav näohooldus 60 min 59 €

Hooldus sobib vananevale ja lõtvunud nahale. Intensiivne, vitamiinide- ja mineraaliderikkal näohooldusel on kortsukesi silendav toime. Hooldus pinguldab nahka ja soodustab rakkude uuenemist, mille tulemusena ühtlustub jume ja tekstuur ning naha pind on nähtavalt siledam ja täiuslikum. Mõnusat lõõgastust pakkuva hoolduse lõpetuseks kantakse näonahale sobiv seerum , näo-  ja silmakreem

Seerum 6 €

Kulmude korrigeerimine 5 €

Kulmude korrigeerimine ja keemiline värvimine 10 €

Ripsmete keemiline värvimine 5 €

Ripsmete ja kulmude värvimine, kulmude korrigeerimine 15 €

 

Hotell jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.