Strand.ee

Küünte lakkimine 6 €

Maniküür 45-60 minutit 25 €

Maniküür sisaldab käte korrastamist ja kerget massaaži.

Spaa maniküür sügavniisutava Itaalia mandariini maskiga 75 minutit 32 €

Hoolitsus sisaldab käte koorimist, maniküüri, maski ja massaaži. Koorimiseks kasutatakse naturaalseid suhkrukristalle sisaldavat koorijat. Kätelt eemaldatakse jääkained ja lõpptulemuseks on pehmed, sügavniisutatud käed. 

Pediküür 45-60 minutit 34 €

Sisaldab jalgade korrastamist ja kerget massaaži.

Spaa pediküür sügavniisutava Itaalia mandariini maskiga 90 minutit 39 €

Hoolitsus sisaldab jalgade koorimist, pediküüri, maski ja massaaži. Koorimiseks kasutatakse naturaalseid suhkrukristalle sisaldavat koorijat. Jalgadelt eemaldatakse jääkained ja lõpptulemuseks on pehmed, sügavniisutatud jalad. 

Lakkimine lisaks maniküürile ja pediküürile 3 € 

Käte parafiinihoolitsus apelsini-virsiku parafiiniga 20 minutit 12 €

Soe apelsini-virsikulisanditega parafiin on sügavniisutava toimega. Soe parafiinihooldus annab parima tulemuse kuivade ja külmatundlike käte kaitseks välismõjude eest. Käed kaetakse sooja apelsini-virsiku parafiiniga ning lastakse sel toimida  froteekinnastes. Hooldus muudab naha siledaks ja pehmeks.

NB! Hoolitsus on vastunäidustatud akuutse trauma, naha põletikuliste haiguste, nahavigastuste, perifeersete veresoonte haiguste ja jäsemete tundlikkushäirete korral.

Jalgade hoolitsus teepuuõli parafiinimaskiga 20 minutit 12 €   

Teepuuõli parafiin on värskendava ja antiseptilise toimega. Jalad jäävad peale hoolitsust värsked ja siledad. Parandab jalgade verevarustust ja sobib hästi külmetavate jalgade korral.
NB! Hoolitsus on vastunäidustatud akuutse trauma, naha põletikuliste haiguste, nahavigastuste, perifeersete veresoonte haiguste ja jäsemete tundlikkushäirete korral.

Hoolitsus väsinud jalgadele 40 minutit 32 € 

Hoolitsus algab jalgade koorimisega, mille järel kantakse  säärtele ja jalalabadele väsimust leevendav, jahutava efektiga kreemmähis. Mähis leevendab väsinud ja valutavatele jalgadele vaevusi , stimuleerib vereringet ja vähendab turseid. Hoolitsus lõpeb lõõgastava jalamassaažiga. Hoolitsuse eesmärgiks on pakkuda leevendust väsinud, turses ja kuumavatele jalgadele.

Küünte lakkimine geellakiga

Orly püsilakk muudab küüned tugevamaks ja elastsemaks ning kaitseb neid välismõjude eest. Hoolitsus ei sisalda maniküüri.

Geellakiga maniküür  38 €

Geellakiga maniküüri hooldus 43 €

Geellakiga pediküür 45 €

Geellakiga pediküüri hooldus 49 €

Geellaki eemaldamine 10 €

Geellakiga ühe küüne värvimine 3 € 

Hotell jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.