Strand.ee

Slide
SÜNDMUSTE SÜNNIKOHT
Slide
NAUDINGUD MAITSEMEELELE
Slide
SA VÄÄRID PUHKUST
Slide
HETKED KEHALE JA VAIMULE
previous arrow
next arrow

 

 

Strand SPA & Konverentsihotell


Sinu puhkusest saab sündmus!


Strand SPA & Konverentsihotellis on 187 mugavat tuba, nendest enamus kauni merevaatega. Ka kõige nõudlikum klient leiab endale sobiva lahenduse ööbimiseks: valikus on standardtoad, sviidid, toad allergikutele ning erivajadustega külastajatele. Lemmikloomad on lubatud lisatasu eest ning vastavate tubade olemasolul. Hotell on suitsuvaba.

Toa hinnas sisaldub rikkalik hommikusöök ja piiramatu spaa külastus hotellis viibimise ajal.

Tubadesse sisseregistreerimine (check-in) algab alates kell 15.00, väljaregistreerimine (check-out) kuni kell 12.00. Võimaluse korral hiline väljaregistreerimine lisatasu eest.

Teie broneeringut hoitakse kella 20:00-ni. Hilisemast saabumisest palume ette teatada. Kui külaline ei ole tühistanud oma broneeringut ega teavitanud hilisemast saabumisest, on hotellil õigus tühistada broneering ilma külalisega kontakteerumata.

Päevane tubade koristus toimub vahemikus 10:00 - 16:00. Toa koristamiseks palume oma toa ukse välimisele lingile riputada koristamissoovi teate (leiate selle toast laua pealt). Kui koristamissoovi teadet ukse küljes ei ripu, siis koristaja tuba ei korista. Loe keskkonnasõbraliku puhkuse kohta lähemalt siit: https://www.strand.ee/et/hotell/keskkonnasobralik-puhkus.html 

Et kliendid ennast Strandis hästi tunneksid, on kõikides tubades konditsioneer (suvehooajal), teler, telefon, kohvi ja tee valmistamise võimalus, föön ning hommikumantlid täiskasvanutele. 

Strand hotelli parklasse mahub 150 sõiduautot ning parkimine on aastaringselt tasuta.

NB! Suvekuudel toa arvele müüki ei toimu. 

 

Soovime teile meeldivat puhkust!