Strand.ee

 


TÄHELEPANU!

Strand SPA & Konverentsihotellile on väga oluline, et kõik külastajad tunneksid end meie hotellis 100% turvaliselt! Teeme kõik endast oleneva, et puhkus meie juures mööduks stressivabalt ja nauditavalt!


Alates 9. augustist jõustuvad Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uued korraldused
 ning seetõttu ootame Strand SPA & Konverentsihotelli külastajaid, kes omavad:

  • vaktsineerimispassi (immuniseerimise tõend)
  • või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)
  • või negatiivset COVID-19 testitõendit (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust)

NB! Üks eelnimetatud tõenditest peab olema külastajal al 18 eluaastast. Alla 18 aasta vanustel külastajatel nakkusohutust ei kontrollita.

Rohkem infot leiad SIIT.


Strand SPA & Konverentsihotellis on 187 mugavat tuba, nendest enamus kauni merevaatega. Ka kõige nõudlikum klient leiab endale sobiva lahenduse ööbimiseks: valikus on standardtoad, sviidid, toad allergikutele ning erivajadustega külastajatele. Lemmikloomad on lubatud lisatasu eest ning vastavate tubade olemasolul. Hotell on suitsuvaba.

Toa hinnas sisaldub rikkalik hommikusöök ja piiramatu spaa külastus hotellis viibimise ajal.

Tubadesse sisseregistreerimine (check-in) algab alates kell 15.00, väljaregistreerimine (check-out) kuni kell 12.00. Võimaluse korral hiline väljaregistreerimine lisatasu eest.

Teie broneeringut hoitakse kella 20:00-ni. Hilisemast saabumisest palume ette teatada. Kui külaline ei ole tühistanud oma broneeringut ega teavitanud hilisemast saabumisest, on hotellil õigus tühistada broneering ilma külalisega kontakteerumata.

Päevane tubade koristus toimub vahemikus 10:00 - 16:00.

Et kliendid ennast Strandis hästi tunneksid, on kõikides tubades konditsioneer (suvehooajal), teler, telefon, kohvi ja tee valmistamise võimalus, föön ning hommikumantlid täiskasvanutele. 

Strand hotelli parklasse mahub 150 sõiduautot ning parkimine on aastaringselt tasuta.

NB! Suvekuudel toa arvele müüki ei toimu. 

Soovime Teile turvalist puhkust!