Strand.ee

Slide
SÜNDMUSTE SÜNNIKOHT
Slide
NAUDINGUD MAITSEMEELELE
Slide
SA VÄÄRID PUHKUST
Slide
HETKED KEHALE JA VAIMULE
previous arrow
next arrow

Lemmikloomad on armsad ja perega lahutamatud. Meie hotellis on lemmikloomad igati teretulnud - seejuures ootame lemmiklooma omanikult austust ka teiste majas viibivate klientide suhtes.

Lemmiklooma tasu on 20€ öö eest. Hind sisaldab lemmiklooma majutust standardtoas (juuniorsviidis, admiralsviidis ja marine deluxe'is lemmikloom lubatud ei ole). Kõigile lemmikloomaga külalistele pakume majutust hotelli 1. korrusel, mille vahetus läheduses asub tagumise aia uks, mille kaudu on mugav lemmikuga jalutama minna.
Teata lemmikloomast juba hotellituba broneerides See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või +372 447 5389.

 

Armas lemmiklooma omanik!

1. Võta oma lemmikloomale hotelli kaasa tema magamisase ning söögi- ja jooginõu. Isiklik magamisase annab loomale kodusema ja turvalisema tunde.

2. Kui lemmikul on kaasas oma mänguasi, on tal võõras keskkonnas lihtsam olla.

3. Kui lemmikloomal on kombeks ronida voodisse ja diivanitele, siis võta kaasa tekk, mis hotelli mööblile ja voodile asetada, et vältida hotelli inventari kahjustamist ja määrdumist.

4. Ära jäta oma lemmiklooma pikaks ajaks üksi tuppa. Kui pead looma siiski üksi tuppa jätma, hoolitse kindlasti selle eest, et ta toast välja ei pääseks ega teisi kliente häälega ei segaks.

5. Aseta hotellitoa uksele väljapoole silt "Olen koos sõbraga" (saadaval vastuvõtus), siis oskab teine klient ja toateenindus ka sellega arvestada.

6. Varu küllaldaselt aega, et lemmik saaks vahepeal väljas jalutada. Palume, et lemmikloomad liiguvad hotelli territooriumil vaid jalutusrihma otsas.

7. Kui on vihmane ilm, peaks omanikul kaasas olema ka lapp käppadelt suurema mustuse eemaldamiseks.

8. Kogu külastuse vältel koristab lemmiklooma omanik alati oma lemmiku väljaheited nii õues kui ka siseruumides. Palume kasutada selleks väikseid kilekotikesi, mida on võimalik korralikult sulgeda. Kasutatud kotikesed palume visata õues asuvatesse prügikastidesse.

9. Lemmikloomal ei ole lubatud külastada meie restorani ega spaa- ja saunakeskust (sh spaa väliterrass).

10. Õues ja siseruumides koristamata jäetud väljaheited toovad lemmiklooma omanikule kaasa kuni 100€ trahvi.

11. Hotelli lemmikloomast mitte teatamine ja salaja tuppa toomine toob lemmiklooma omanikule kaasa kuni 100€ trahvi.