Strand.ee

Slide
SA VÄÄRID PUHKUST
Slide
SÜNDMUSTE SÜNNIKOHT
Slide
NAUDINGUD MAITSEMEELELE
Slide
HETKED KEHALE JA VAIMULE
previous arrow
next arrow

Strand SPA & Konverentsihotelli on kõik külalised teretulnud, seejuures soovime, et meie külaliste puhkus mööduks turvaliselt ja nauditavalt! Oleme koostanud täiendavad ettevaatusabinõud, et kõik puhkajad saaksid hotellist lahkuda puhanuna ja tervelt!

Alates 9. augustist kehtivad uued Eesti Vabariigi Valituse korraldused seoses COVID-19 levikuga ning seetõttu palume Strand SPA & Konverentsihotelli tulles ette näidata ühe järgnevatest tõenditest:

 • vaktsineerimispass (immuniseerimise tõend)
 • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)
 • negatiivne COVID-19 testitõend (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust). Test peab olema teostatud tervishoiuteenuse osutaja poolt.

NB! Tõendi peab ette näitama alates 18-aastane külastaja!

Strand SPA & Konverentsihotell ei teosta kiirteste kohapeal.

KUI OLED HOTELLIS MAJUTUJA – kõigil hotellis majutujatel on vajalik hotelli sisse registreerides ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend.
Kõigil tõendi esitanud hotellikülastajatel on võimalus vabalt nautida meie buffet-hommikusööki, külastada spaakeskust, võtta Päevaspaa hoolitsusi (maski kandmine kohustuslik), einestada restoranis ja lobby-baaris. Restorani ja lobby-baari külastades on vajalik näidata teenindajale uuesti tõendit.
Vastava tõendi puudumisel on hotelli külastajal võimalus hotellis majutuda, kuid puudub võimalus külastada spaakeskust, nautida buffet-hommikusööki ning einestada restoranis. Seevastu on tõendita külalisel võimalus tellida tuppa hommikusöök (lisatasu 9€). Lisaks on tõendita külalisel võimalik võtta Päevaspaa hoolitsusi tingimusel, et kannab Päevaspaa alal maski.

KUI KÜLASTAD VAID RESTORANI VÕI LOBBY-BAARI – kõigil, kes soovivad tulla restorani või lobby-baari ja ei majutu hotellis, on vajalik ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Tõendita külalisele pakume hea meelega toidu kaasa tellimise võimalust!

KUI KÜLASTAD VAID SPAAKESKUST – kõigil, kes soovivad tulla spaakeskusse ja ei majutu hotellis, on vajalik spaa piletit ostes näidata vastuvõtuteenindajale isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Vastava tõendi puudumisel on teenindajal õigus klienti mitte lasta spaakeskusse.

KUI KÜLASTAD VAID PÄEVASPAAD – kõigile, kes soovivad nautida Päevaspaa hoolitsusi, kehtib maski kandmise kohustus. Tõendit ette näitama ei pea.

KUI TULED MEIE JUURDE SEMINARILE, KOOLITUSELE VÕI MÕNELE MUULE GRUPISÜNDMUSELE – palume ürituse läbiviijal või korraldajal tagada, et kõigil sündmusel osalevatel inimestel oleks olemas üks eelnevalt nimetatud tõenditest

Pärnus on võimalus kiirteste teha:

 • Koroonaviiruse antigeeni kiirtesti Confido testimispunktis Port Artur 1 keskuses (vastus 30 minutiga), rohkem infot SIIN.
 • Koroonaviiruse antigeeni kiirtesti Qvalitas Pärnu osakonnas, Suur-Sepa 14, 2. korrus (vastus 30 minutiga), rohkem infot SIIN.

Teeme Strand hotellis kõik selleks, et külastajate puhkus mööduks võimalikult turvaliselt ja mugavalt. Toome siinkohal välja käitumisjuhised, mida palume hotellis majutudes järgida:

 • Hinda enne tulekut põhjalikult oma tervislikku seisundit. Broneeringu kuupäevi saame vajadusel muuta ning selle eest me lisatasu ei küsi.
 • Hoia võõraste inimestega distantsi.
 • Tasu teenuste eest võimalusel kaardiga.
 • Hoia käsi puhtana! Hotellis on paljudes avalikes kohtades olemas desinfitseerimisvahendid ning samuti ka mitu käte pesemise kohta. Puhtad käed on lihtsaim viis end pisikute eest kaitsta!

Täpsema info kehtivate piirangute kohta leiad siit.

 


HEA TAHTE KOKKULEPE TURVALISUSE TAGAMISEKS COVID-19 PUHANGU AJAL

Hea tahte kokkuleppega liitunud teenusepakkuja juures võid olla kindel, et:

 • külastaja käitumisjuhis ja teave teenusepakkuja poolt kasutusele võetud Covid-19 viiruse leviku tõkestamise tegevuste kohta on kättesaadav;
 • kogu personal on teadlik viiruse leviku tõkestamise juhtistest ja järgib neid igapäevatöös;
 • siseruumide ventilatsioonisüsteem töötab nõuetekohaselt;
 • desovahendeid on piisavalt, need on kõikidele nähtavates kohtades kättesaadavad;
 • sageli puudutatavaid pindu puhastatakse ja desinfitseeritakse regulaarselt;
 • personalil ja külastajatel palutakse vastavalt kehtivatele riiklikele regulatsioonidele kanda maski või alternatiivset isikukaitsevahendit;
 • tagatud vajaliku distantsi hoidmise võimalus nii omavahel kui teenindajatega;
 • haigustunnustega inimestel ei ole lubatud viibida avalikes ruumides ega teenindusalas;
 • haigustunnustega kliendi või töötajaga kokku puutunud inimesi teavitatakse kokkupuutest, avaldamata isikuandmeid;
 • osaleb Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse korraldatavatel COVID-19 leviku tõkestamist käsitlevatel veebiseminaridel.

 

Ootame Sind veetma turvalist ja lõõgastavat puhkust Strand SPA & Konverentsihotellis!