Strand.ee

Slide
SÜNDMUSTE SÜNNIKOHT
Slide
NAUDINGUD MAITSEMEELELE
Slide
SA VÄÄRID PUHKUST
Slide
HETKED KEHALE JA VAIMULE
previous arrow
next arrow

Strand SPA & Konverentsihotelli on kõik külalised teretulnud, seejuures soovime, et meie külaliste puhkus mööduks turvaliselt ja nauditavalt! Oleme koostanud täiendavad ettevaatusabinõud, et kõik puhkajad saaksid hotellist lahkuda puhanuna ja tervelt!

Visit Pärnu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

 

 

Alates 1. novembrist 2021 kehtivad uued Eesti Vabariigi Valituse korraldused seoses COVID-19 levikuga ning seetõttu palume Strand SPA & Konverentsihotelli tulles ette näidata ühe järgnevatest tõenditest:

  • vaktsineerimispass (immuniseerimise tõend)
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)

NB! 12-17-aastaste puhul kehtib ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend! PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 enne üritust ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt. Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust.

COVID tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.

Alla 12-aastastel külalistel nakkusohutust ei kontrollita!

Palume Strand Spa & Konverentsihotellis kanda maski!

 

KUI OLED HOTELLIS MAJUTUJA – kõigil hotellis majutujatel on vajalik hotelli sisse registreerides ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend.
Kõigil tõendi esitanud hotellikülastajatel on võimalus vabalt nautida meie buffet-hommikusööki, külastada spaakeskust, võtta Päevaspaa hoolitsusi, einestada restoranis ja lobby-baaris. Restorani ja lobby-baari külastades on vajalik näidata teenindajale uuesti tõendit.

KUI KÜLASTAD VAID RESTORANI VÕI LOBBY-BAARI – kõigil, kes soovivad tulla restorani või lobby-baari ja ei majutu hotellis, on vajalik ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Tõendita külalisele pakume hea meelega toidu kaasa tellimise võimalust!

KUI KÜLASTAD VAID SPAAKESKUST – kõigil, kes soovivad tulla spaakeskusse ja ei majutu hotellis, on vajalik spaa piletit ostes näidata vastuvõtuteenindajale isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Vastava tõendi puudumisel on teenindajal õigus klienti mitte lasta spaakeskusse.

KUI KÜLASTAD VAID PÄEVASPAAD – kõigile, kes soovivad nautida Päevaspaa hoolitsusi, on vajalik ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend.  Vastava tõendi puudumisel on teenindajal õigus kliendile mitte teenust osutada.

KUI TULED MEIE JUURDE SEMINARILE, KOOLITUSELE VÕI MÕNELE MUULE GRUPISÜNDMUSELE – palume ürituse läbiviijal või korraldajal tagada, et kõigil sündmusel osalevatel inimestel oleks olemas üks eelnevalt nimetatud tõenditest

 

Teeme Strand hotellis kõik selleks, et külastajate puhkus mööduks võimalikult turvaliselt ja mugavalt. Toome siinkohal välja käitumisjuhised, mida palume hotellis majutudes järgida:

  • Hinda enne tulekut põhjalikult oma tervislikku seisundit. Broneeringu kuupäevi saame vajadusel muuta ning selle eest me lisatasu ei küsi.
  • Hoia võõraste inimestega distantsi.
  • Tasu teenuste eest võimalusel kaardiga.
  • Hoia käsi puhtana! Hotellis on paljudes avalikes kohtades olemas desinfitseerimisvahendid ning samuti ka mitu käte pesemise kohta. Puhtad käed on lihtsaim viis end pisikute eest kaitsta!

Täpsema info kehtivate piirangute kohta leiad siit.

 

Ootame Sind veetma turvalist ja lõõgastavat puhkust Strand SPA & Konverentsihotellis!