Strand.ee

Strand SPA & Konverentsihotell pakub konverentside ja sündmuste korraldamiseks kvaliteetseid terviklahendusi. Kombineerides hotelli mitmekesiseid teenuseid, erineva suurusega konverentsiruume ja suurt multifunktsionaalset konverentsisaali, saavad täidetud ka kõige nõudlikumate külaliste soovid. Meie pikaajalised kogemused ja paindlik ning personaalne lähenemine loovad eelduse edukaks ja õnnestunud sündmuseks.

Konverentsikeskuse kaheksast saalist seitse on nimetatud Läänemere-äärsete randade järgi - Pirita, Paralepa, Pärnu, Jurmala, Liepaja, Palanga, Nida. Viiendal korrusel asuv Lahe saal on kauni panoraamvaatega Pärnu lahele. Kõikides ruumides on WiFi, konditsioneer, dataprojektor, pabertahvel, ekraan, TV ja video võimalus.

Meie hotellis on lihtne ühendada kvaliteetne tööaeg ja meeldejääv puhkus, kuna kõik teenused on mugavalt koos ühe katuse all:

Järgime Vabariigi Valitsuse juhiseid ning arvestame saalide puhul 50% täituvuse nõuet. Ruume saab paigutada erinevates stiilides. 

Meie saalidesse mahub 50% täituvust järgides: 

Jurmala  250 in (teatristiilis)
Lahe    100 in (teatristiilis)
Palanga 48 in (teatristiilis)
Pirita     28 in (teatristiilis)
Paralepa 12 in (klassiruumi stiilis)
Pärnu   12 in (U-stiilis)

 

   

  

 Saada meile päring See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või +372 447 5385