Strand.ee

Slide
SÜNDMUSTE SÜNNIKOHT
Slide
NAUDINGUD MAITSEMEELELE
Slide
SA VÄÄRID PUHKUST
Slide
HETKED KEHALE JA VAIMULE
previous arrow
next arrow

Heli Tammsalu
Jana Trink Erakool
Arendusjuht

Tahtsin veelkord tänada suurepärase korralduse eest. Kõik maja inimesed olid hästi abivalmid ja teie poolt oli ideaalselt tehtud ettevalmistus. Muusikakohvik oli terve päeva rahvast täis ja ka teie maja ukrainlased leidsid tee kohvikusse.

Veelkord suur-suur aitäh, Strand!


 Andres Teppo
Eesti Muusikakoolide Liit
Juhatuse esimees

Suur tänu teie kollektiivile ja eriti Pillele maailma parima teeninduse eest, meie üritus õnnestus suurepäraselt!

Kindlasti soovime tulevikus teid jälle külastada!


Kadi Villers
Tallinna Teaduspark Tehnopol
Innovatsioonijuht

Ütlen suure aitäh'i eilse ürituse võõrustamise ja toetamise eest - hästi armas koht, mõnus vibe, sujuv toimimine ning toetav korraldus ja teenindus!

Loodetavasti avaneb võimalus veel teie juures üritusi teha! :)


Kertu Kekk
Eesti Erametsaliit
Keskkonnanõunik

Teenuste osas jäime väga rahule! Toidud olid maitsvad, teenindus professionaalne ja väga sõbralik ning ruumid mugavad ning heas korras.
Eriti tahaks tänada restorani ja baari teenindajaid, kes meie seltskonnaga ka pärast õhtusööki tegelesid. Kuna kell 23 jõudis väga kiiresti kätte, siis hoidsime neid veidi kauem kinni. Kuid neidudel püsis sellest hoolimata naeratus näol.
Ja Teile ka suured tänud, saime küsimustele ja muudatustele alati väge kiired ja asised vastused. :)


Pirjo Voogla
Eesti Ämmaemandate Ühing
Juhatuse liige

Tere
Suured tänud eilse päeva eest, meil oli super tore. Teie juurde on juba väga mugav ja kodune tulla, kõik on alati perfektselt ette valmistatud ja olemas.
Suured tänud toitlustusele - saime palju kiitust maitsva toidu ja valiku eest - imeline.
Ja veel sooviksime tänada IT-tuge, ta oli nii hea meelega meid valmis aitama ja kogu aeg kättesaadav.
Kõik sujus suurepäraselt!
Rõõm oli kuulda et paljud osalejad võtsid juba loomulikult seda, et „Aa järgmine aasta siis loodame taas siia tulla.“
Tuhat tänu teile - me naudime teie konverentsiteenust.


Evely Rebane
TK Täienduskeskus OÜ
Juhatuse liige

Tere, Laura!
TK Täienduskeskus OÜ nimel soovin avaldada tänu ja kiitust müügijuht Laurale. Meie poolt korraldatud koolitustele on osalejate poolt alati väga positiivne tagasiside.
Kõik sujub alati suurepäraselt ning rahulolu on garanteeritud!
Laura puhul saab öelda, et ei ole lahendamata olukordi vaid on olukorrad, millele tema leiab lahenduse.
Laura on suurepärane koostööpartner, erinevate ürituste korraldamisel.
Lisaks soovi kiita Leidi´t, kelle inimlikkus ja vastutulelikkus aitab ka keerulisematest olukordadest välja.
Strandis on suurepärane teenindus ning oleme rõõmsad, et leidsime endile parima koostööpartneri!


Mari Suurväli
TÜ Pärnu kolledž
Väärikate Ülikooli projektijuht

Tere Laura!
Suur-suur AITÄH kogu Teie meeskonnale ja personaalselt muidugi Sulle!
Teiega on väga kerge ja hea korraldada ükskõik kui keerulist ja rasket sündmust!
Peale aktust kuulsin ainult rahulolu ja kiitvaid arvamusi.
Suur tänu Sulle ja kogu Teie entusiastlikule meeskonnale!
Väga-väga palju on teilt õppida, kuidas sündmusi korraldada. Aitäh!
Nõukojaga kohvilauas istudes olid kõik ülimalt rahul.
Veelkord, tänud edasiviiva koostöö eest!


Kairi Jõekäär
Topelt-juubel (teemapidu)

Tere Laura!
Meil oli väga, väga, väga tore pidu! Suured ja siirad tänud Sulle Laura, et vaatamata pidevatele lisasoovidele ja muudatuste tegemisele olid äärmiselt kannatlik ja igati abivalmis kogu ürituse planeerimisel ja ettevalmistamisel! Kindlasti suured tänud kõigile, kes aitas ruumi paigutada, tehnilise poole ette valmistada ja kindlasti kiitused kogu restorani meeskonnale, kes olid maitsvad road valmistanud ning baari neidudele, kes kogu peo vältel usinalt kokteile tegid jne. jne.! Kõik läks super-toredasti ja külaliste tagasiside on olnud ülivõrdes positiivne!
Erilise vau-effekti ja naeratuse näole tõid need ägedada discokuuli meenutavad kokteiliklaasid – väga, väga kihvtid ja sobisid ideaalselt meie peo teemaga!
[---]
Tänud veelkord Sulle ja kogu Strandi hoolivale perele!
Parimate soovidega,
Kairi & Kardo Jõekäär


Daisi Sprenk
Mittetulundusühenduste konsultant
Pärnumaa insipratsiooni- ja tänupäev

Teie teenused, inimesed ja suhtumine on väga kvaliteetsed ja professionaalsed. Teile võib kindel olla ja ei pea muretsema selles osas, mis on teie ülesanne. Väga super. Leiate kiiresti parima lahenduse ja seda ka probleemide korral (mis meil ajakava ja tordiga juhtus). Aitäh!


Mari Suurväli
TÜ Pärnu kolledž | Väärikate Ülikool

Aitäh Teie toimekale meeskonnale SUUREPÄRASE aktuse korralduse eest, kõik laabus väga-väga hästi!
Palume kogu meeskonnale edastada meie tänud!


Jaanek Hermet
Beiersdorf

Suured tänud Teile meid vastu võtmast.
Kõik jäid vaga rahule nende kahe päevaga. Lisaks Teie poolt pakutud teenustele, oli ka ilm väga supper;)
Toit oli väga hea, igal söögikorral kõik kiitsid seda mida pakuti.
Koosolekute ruumis oli kõik olemas ja kõik toimis samuti.
Alati, kui plaanis koosolek Pärnus on mul esimene valik Strand, olen Teie teenuseid kasutanud juba väga palju aastaid, ka eelmise tööandja koosolekute korraldamiseks Eestis.
Suured tänud ja peatse kohtumiseni!


Külli Martinson
Pärnu Ülejõe Lasteaia direktor
Pärnu Ülejõe Lasteaia perepäev

Tänan korraldajate nimel kõiki, kes teie asutuse töötajatest meiega kokku puutusid ning ürituse õnnestumisele kaasa aitasid. Kõik olid sõbralikud, abivalmid ja äärmiselt tähelepanelikud, et üritus õnnestuks tõrgeteta. Jäime väga väga rahule ning usun, et oleme edaspidi samuti teie kliendid.


Pille Sadrak
Veterinaar- ja Toiduamet

Jäime väga rahule seminariteenusega, mida pakkusite. Kõik, mida soovisime oli olemas. Esimesel päeval oli kohe abiks IT inimene, kes aitas arvuti ühendused korda seada, et saaks ettekandeid ekraanile näidata. Kohvi/teepausid, kõik olid korraldatud õigeaegselt ja korrektselt arvestades inimeste arvu, mis meil varieerus. Meeldiv ja korrektne suhtlemine toimus ka seminarile eelnenud korraldusperioodil (nii telefoni, kui e-posti teel), kus esitasime oma soovid, ja teie arvestasite nendega ning esitasite omapoolse pakkumise. Lisaks jäime rahule toitlustamisega, toidud olid maitsvad. Kõik inimesed (Strandi personal), kellega kokku puutusime olid abivalmid, ja lahked. Mul jäi selline mulje, et igaüks andis endast parima, et meie, kui külastajad ennest hästi tunneksime. Suur aitäh Teile!


Maris Niin
Paikuse Põhikool

Suur tänu, et Strand AS aitas kaasa 17.06. Paikuse Põhikooli lõpuaktuse õnnestumisele. Oleme väga tänulikud professionaalse teeninduse ja abi eest! Eriti silmapaistvalt abistasid meid müügijuhid Helina ja Laura ning helitehnik Andrus. Samuti avaldame kiitust vastuvõtu ja lobby baari töötajatele suurepärase teeninduse eest (kõige säravama teenindaja nimi oli Daisy). Meie kooli personal ning lõpetajad ja kogu auditooriumi publikum jäi väga rahule!


Jaana Vetšerkovskaja
pulm Strandis

Oleme väga rõõmsad, et just teie hotellis oma pulma tegime! Kõik läks muinasjutuliselt ja hästi! Täname Teie teenindajaid, eriti kokka maitsva toidu eest! Kogu rahvas kiitis!! :) Ja täname, et olite kiired ning aitasite meid pulma korralduse juures!


Aika Kaukver
Pärnu Linnavalitsus
sotsiaalosakonna juhataja 
Hoolekande aastakonverents 2016

Ligi 300 osalejaga konverentsi korraldamiseks on Strand väga sobiv koht Pärnus. Kohapeal on olemas nii erineva suurusega saalid, kõikvõimalik tehniline valmisolek ja tugi, toitlustus ja ööbimisvõimalus. Hoolekande aastakonverentsi puhul selgus üsna ettevalmistuste viimases faasis, et osalejaid tuleb märgatavalt rohkem, kui esialgu plaanitud ning seetõttu oli vaja kiirelt ümber mängida nii ruumide jaotus kui toitlustuse korraldus. Koostöös Strandi asjatundliku personaliga said kõik vajalikud ümberkorraldused kiirelt tehtud ja leitud nii sobiv ruumilahendus kui mugav toitlustamise korraldus. Samuti tekkis üsna viimasel hetkel idee teha konverentsist online-videoülekanne ning ka siin oli Strandi it-tugi igal hetkel valmis erinevaid variante läbi arutama ja parimaid lahendusi pakkuma. Konverentsi tagasisidelehtedelt saime lugeda, et osalejad jäid korraldusega igati rahule – nii ruumide, tehnilise korralduse, toitlustuse kui kohapealse ööbimisvõimalusega. Seega olen enam kui veendunud, et Strand on meie koostööpartneriks ka edaspidi.


Jana Plume
Merrild Baltics SIA
Marketing Assistant

Kõik sujus suurepäraselt. Produktiivsed koosolekud, mugavad ruumid (voodi, padjad ja vaade). Mainimata ei saa jätta ka väga maitsvat hommikusööki! Muidugi ka ilm, linn ja kõik muu selle juurde kuuluv oli vaimustav. Kõik osalejad jäid reisiga väga rahule!


Eveli Sibul
MOrth RCSEd – ortodont

Suured-suured tänud imetoreda nädalavahetuse eest! Meie konverents õnnestus 100 % ja seda suures osas tänu Teie abivalmile ja toredale meeskonnale. Kogu meie töökollektiiv tänab südamest ja soovib Teile jõudu ja jaksu edaspidiseks!


Leili Sägi
Vene gümnaasium,
Meedialaagri korraldaja

Jäime väga rahule kõigega!

Kui tulime eelnevale vaatluskäigule, et ruumi ja tingimustega  tutvuda, sai meile osaks väga tähelepanelik kohtlemine ja meiepoolsete pisisoovidega oldi valmis arvestama.

Vene gümnaasiumi ja Koidula gümnaasiumi ühise meediaseminari hommikul paelus pilku maitsekalt ette valmistatud Jurmala saal. Laudade paigutuses oli arvestatud õpilaste arvu, valged laudlinad ja kingituseks laudade keskele paigutatud õunakorvid ainult lisasid pidulikkust. Mikrofon ja esitlustehnika töötasid laitmatult. Kohvi ja tee kõrvale pakutu oli õpilastele meelepärane ning lõunasöögi kohta kuulsime oma õpilastelt ja külalistelt vaid ülivõrdes hinnanguid. 

Olen varem osalenud Strandis Eesti Võõrkeeleõpetajate Liidu seminaridel, seega teadsin, et oodata on heal tasemel teenindust ning just seetõttu oli meie valik Strand.


Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli kollektiivi

Täname Teid. Kogu meie kollektiivi üksmeelne arvamus oli, et tegemist on väga professionaalsete tegijatega. Läbirääkimised ja infovahetus oli algusest peale väga konkreetne, selge, kiire ja sõbralik. Kõikidest kokkulepetest peeti kinni juba esimestest minutitest. Teie konverentsikeskuses tundsime, et meid on sinna oodatud ja see kestis kogu Teie hotellis viibitud aja. Meie inimesed olid äärmiselt rahul. Kindlasti soovime teiega koostööd teha ka edaspidi!


Anneli Tiik
AS Pärnu REV
Juhiabi-personalitöötaja

Õhtu sujus hästi ja pidu oli tore. Tagasiside on seni olnud ainult positiivne. Köögi poolt kiideti, nii et suur tänu ka kokkadele, eriti tort, mis oli väga ilus ja maitsev. Kokkuvõtteks võib öelda, et kõik sujus nii nagu plaanitud. Suured tänud!


Larissa Linros
Personalispetsialist
Bauhof Group AS

Oleme Strand SPA & Konverentsihotelli teenust kasutanud ka varem. Sellel, nagu ka eelmistel kordadel, jäime pakutud teenuse ja tiimitööga väga rahule. Ruum oli sobilik ja ettevalmistatud ning tehniline tugi oli alati meie käsutuses.

Aitäh teie tiimile!


Heli Tooman
TÜ Pärnu Kolledzi turismiosakonna juhataja
EUHOFA 50.kongressi president

Kongressi hotelliks Pärnus oli Strand SPA & Konverentsihotell. Kongressi delegaatide ootused olid lisaks kõrgel tasemel akadeemilise programmile seotud ka kõrgete ootustega konverentsihotelli, sh majutuse, toitlustuse ja teeninduse osas. Varasematel aastatel on Euhofa kongress toimunud enamasti vaid viie-tärni hotellides ning seetõttu oli väga meeldiv  kuulda konverentsi delegaatidelt  positiivset tagasisidet ja tänusõnu Strand Spa & Konverentsihotelli aadressil. Kongressi peakorraldajana saan öelda vaid tänusõnu hotelli töötajate professionaalsuse, teenindusvalmiduse, paindlikkuse ja koostöövalmiduse osas. Hotelli poolt võeti arvesse kõiki meie erisoove majutuse, toitlustuse, ruumikujunduse ja teeninduse osas ning toetati igati kongressi õnnestumist. Oleme siiralt tänulikult ja plaanime juba uusi sündmusi Strand SPA & Konverentsihotellis. Soovitan Pärnu kolledži nimel Strand Spa & Konverentsihotelli  kui koostööaldist, teadlikku ja kvaliteedile orienteeritud partnerit ja teenustepakkujat.


Külliki Seire
AS Wendre, personali- ja koolitusjuht

Oleme Strandiga koostööd teinud juba kaua aega – alates 2000. aasta algusest. Koolitusi korraldame igal aastal päris suurel määral, osade puhul kasutame ka Strandi abi. Koostöö Strandiga on läbi aastate sujunud väga professionaalselt ning meeldivalt. Kokkulepetest peetakse kinni, mõeldakse kaasa meie vajadustest lähtuvalt ning teenindus on heal tasemel. 
Strandi suur saal Jurmala on üks väheseid Pärnus, kuhu enamus meie meeskonnast ära mahub. Jurmala saali on võimalik kasutada ka erinevate ruumidena või saab korraga kasutada mitut lähestikku asuvat ruumi – konverentsiks, kohvipausiks, garderoobiks jne.  Konverentsiruumide puhul on kahtlemata oluline asukoht, sealhulgas ka head parkimisvõimalused, mis on Strandi eeliseks. Suur eelis on ka kindlasti erinevad lisavõimalused, seda eriti mitte-pärnakate puhul.  
Strandi konverentsiruume soovitame kasutada konverentside ja seminaride korraldajatel, samuti neil, kes otsivad sobivat firmasündmuse tähistamise paika. Kasutame Strandi teenuseid kindlasti ka edaspidi.


Marge Eelmaa
Marketingi Instituut, koolitusjuht

Koolituste, seminaride ja ürituste osas on meie koostöö Strandiga kestnud juba peaaegu 10 aastat.
Viimastel aastatel oleme seminare ja koolitusi korraldanud üle kogu Eesti ning selle käigus oleme Eestimaad hästi tundma õppinud. Pärnus oleme ikka ja alati oma koolitusi ja seminare läbi viinud Strandi konverentsikeskuses. Strandi on lihtne kohale jõuda ja parkimine on mugavalt otse ukse ees.  Kliendid leiavad hotelli hõlpsasti üles ning soovi korral on võimalik õhtustada, ööbida ja ööklubisse minna. Samuti tuleks ära märkida Strandi ilus vaade! Positiivse ekstreemsusena võib nimetada maja omapärast arhitektuuri – alati jääb väike võimalus maja peal ära eksida.
Strandi konverentsisaalid on väga head seminaride ja koolituste läbi viimiseks. Viimane mõnus
üllatus oli energiavaagen õuntega meie koolitusruumis.  Tehnika on kaasaegne ja töökorras, wifi töötab suurepäraselt ning  abipersonal on alati lähedal ja vajadusel aitamas, koha peal leitakse probleemidele kiired lahendused.  
Pärnu kuurortlinna tunde kätte saamiseks soovitame korraldada üritus Strandis!
Donald-Aik Sild
MAD Meeskonnatreeningute Agentuur OÜ, koolitaja, omanik

Meeskonnatreeningute Agentuur MAD on Strandiga koostööd teinud alates 2003. aastast. MADil toimub nädalas keskmiselt 2-3 koolitust. Võime öelda, et aastatel 2006-2007 oli Strand meie kohavaliku eelistuses tihti esikohal. Hindame Strandiga koostööd üldiselt heaks. 
Konverentsiruumide valik on väga mitmekesine, oleme kasutanud kõiki olemasolevaid ruume – nii suuri saale kui õdusamaid koosolekutubasid. Suured saalid on hea kõlavusega, väikesed saalid sobivad hästi grupitöödeks.
Meie jaoks omab suurt tähtsust Strandi suutlikkus pakkuda klientidele täisteenust. Mugav majutus, nauditav toit ja lõõgastumisvõimalused SPA's on intensiivse koolituse juures üliolulised. 
Soovitame kasutada Strandi konverentsiruume eelkõige teistel koolitusfirmadel, kes hindavad oma klientidele täisteenuse pakkumise võimalust. Tuleme meeleldi klientidega konverentsikeskusesse ja loodame, et koostöö MADi ja Strandi vahel täiustub veelgi.


Eda Amur
Sihtasutus Pärnu Haigla, kommunikatsioonispetsialist

Mina olen Pärnu haiglas tööl alates 2006. aastast ja selle aja jooksul oleme Strandiga korduvalt koostööd teinud. Kindlasti tehti aga koostööd ka juba varasemal ajal. 
Seminare ja koolitusi jagub Pärnu haiglal igasse kuuse ikka päris mitu, aga Strandis oleme korraldanud just suuremaid seminare, milles osaleb rohkem inimesi ja spetsialiste üle Eesti. Igal aastal korraldame Strandis kindlasti paar suuremat üritust, millele lisanduvad vähem ette planeeritud üritused.

Peamiselt oleme kasutanud just Jurmala saali, kuna see mahutab kõige enam inimesi. 
Konverentsiruumide asukoht on kindlasti väga tähtis, eriti kui korraldatav üritus toimub nädala sees -  sel juhul ei pea kaugele sõitma. Vähem tähtsad ei ole ka majutus- ja toitlustusvõimalused. 
Hindan senist koostööd Strandiga väga heaks. Suurimaks lisaväärtuseks nimetaksin just teenuse komplekssust ja kliendi soovidega arvestamist ning seda, et alati mõeldakse kaasa ja otsitakse parimaid lahendusi. 
Soovitaksin Strandi konverentsiruume kasutada suuremate koolituste läbiviijatel ning miks ka mitte ettevõtete pidulike sündmuste tähistamiseks. Kindlasti kasutame Strandi konverentsikeskust ka tulevikus.


Endrik Randoja
Confent.com

Kui ma ei eksi, siis alustasime koostööd Strandiga 2005. aastal kui korraldasime seal Müügijuhtimise Aastakonverentsi. Nimetatud konverentsid toimusid Strandis paaril korral ja alates 2007. aastast oleme Strandis korraldanud koostöös Eesti Koolijuhtide Ühendusega Haridusjuhtide Aastakonverentsi – Eesti suurimat üldhariduskoolide direktorite, lasteaedade juhatajate ja haridusametnike kokkusaamist, kus osaleb üle 400 inimese.  Korraldan 5-6 suuremat konverentsi aastas ja üht neist on traditsiooniliselt tehtud Strandis. 
Kasutame eeskätt suurimat, Jurmala saali, kuid oleme kasutanud ka auditooriumit. Jurmala saali eeliseks on  selle suurus ja kõrged laed. Saali paigutus on üsna mugav, konverentsitehnika heas töökorras ja tõlkide jaoks on head tingimused. Strandi konverentsikeskuse lisaväärtus on kindlasti saalide optimaalne suurus ja võimalus suure konverentsi jaoks kogu maja broneerida.  Samuti on oluline paindlik ja abivalmis personal.

Meie konverents toimub Strandis traditsiooniliselt veebruarikuus, mis on Pärnus nö off-season, mistõttu on linnas üsna vähe tegemist. Seepärast on välja kujunenud, et konverentsi külalised veedavadki suurema osa ajast Strandis kasutades seal pakutavaid võimalusi.

Soovitan Strandi konverentsiruume kõikidele, kellel on plaanis pidada ca 400 osalejaga konverentsi või muud sündmust, mille jooksul külalised peaksid ka majutuma. Kindlasti plaanime ka edaspidi Strandi konverentsikeskust kasutada.


Meelis Kopli 
Corpore Konverentsid, juhataja

Esimene kontakt Strandiga oli mul umbes 10 aastat tagasi. Olen hoidnud nendega püsivalt ühendust ning aeg-ajalt ka külastanud hotelli ja suhelnud müügi- ning marketingiinimestega eesmärgiga olla kursis Strandis toimuvaga.

Kahjuks ei ole mul õnnestunud väga tihedalt Strandis konverentse korraldada, kuid kui võimalus avaneb ja kliendil on soov Pärnus seminari, konverentsi või koolitust korraldada, siis võtan alati ka Strandist pakkumise ning pakun kliendile selle ühe võimalusena välja. Strandi konverentsisaalid on siiani nii minu kui klientide vajadustele vastanud, olen kasutanud peamiselt Jurmala saali. Kindlasti üks suurimaid eeliseid on Strandi puhul suur ja multifunktsionaalne saal, kuhu on integreeritud tõlkekabiinid, heli- ja tehnikapult ning vajadusel on lihtsasti integreeritav ka lisatehnika ja valgustus. Kui korraldada suuremahulist konverentsi, siis on reeglina vaja ka paralleelsaale, Strandis on need olemas ning see on oluline. 


Pärnu on Eesti üks atraktiivsemaid linnasid ning usun, et kui konverentsikorraldajad otsivad alternatiive Tallinnale, siis kaalutakse ühe sihtkohana ka tõsiselt Pärnut ja Strand on siinkohal kindlasti konkurentsivõimeline ja arvestatav koht, kus konverentse korraldada. Mis puudutab lisaväärtusi, siis see sõltub suuresti kogu konverentsi kontseptsioonist ning programmi sisust, aga kindlasti on oluline, et konverentsikorraldajal oleks võimalus pakkuda oma kliendile pärast pikka ja väsitavat intellektuaalset diskussiooni ka meelelahutust ning selleks on Strandis kõik võimalused loodud. 
Minul isiklikult on Strandiga olnud väga meeldiv ja asjalik koostöö. Eks meie töö koosnebki suuresti suhtlemisest ning kui koostööpartner on oma ala professionaal, pühendunud, motiveeritud, sõbralik ja austab klienti, siis koostöö saabki olla ainult hea. Usun, et koostöövõimalused tulevikus saavad olema tihedamad ning me saame olla Strandile kasulik ja väärikas koostööpartner. 
Strandi konverentsiruume soovitaksime kasutada nii erasektori ettevõtetele kui ka avaliku sektori riigiametitele/ministeeriumitele