Strand.ee

Slide
SA VÄÄRID PUHKUST
Slide
SÜNDMUSTE SÜNNIKOHT
Slide
NAUDINGUD MAITSEMEELELE
Slide
HETKED KEHALE JA VAIMULE
previous arrow
next arrow

 

      

TÄHELEPANU!

Alates 9. augustist kehtivad uued Eesti Vabariigi Valitsuse korraldused seoses COVID-19 levikuga ning seetõttu palume Strand restorani tulles ette näidata ühe järgnevatest tõenditest:

  • vaktsineerimispass (immuniseerimise tõend)
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)
  • negatiivne COVID-19 testitõend (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust). Mõlemad testid peavad olema teostatud tervishoiuteenuse osutaja poolt.

NB! Tõendi peab ette näitama al. 18-aastane külastaja!

Tõendita külalisele pakume hea meelega toidu kaasa tellimise võimalust!

 

Strand Restoran

Strand hotellis on 80-kohaline à la carte restoran, mida eriürituste korral on võimalik suurendada kuni 160-kohaliseks restoranialaks. Restoranis pakutakse klassikalise Euroopa köögi suunitlusega à la carte menüüd, milles olevate roogade valmistamiseks kasutatakse naturaalseid ja tervislikke toorained. Pakume valikuvõimalusi erinevatele eelistustele ja soovidele: meie menüüs on valik maitsvaid ja tervislikke salateid, kohalikust toorainest valmistatud liha- ja kalaroogi ning suviselt värskendavaid desserte. Pere väiksematele sööjatele pakume maitsvat ja lustakat lastemenüüd.

Lobby baari menüü on koostatud eesmärgiga pakkuda kiiret ja tervislikku kehakinnitust ning puhtaid maitseid. Siit leiate hea valiku salateid ja kergeid eelroogasid. Meie klientide südame võitnud kondiitritoodete letist leiate ka imemaitsvaid kooke ja torte.

Pärnumaa suurima konverentsihotellina korraldame konverentside toitlustamist ja pidulikke vastuvõtte kuni 500-le inimesele.

Strand Restorani hea tava reeglid: Meie restoranis ei ole lubatud viibida hommikumantlis!

Restoran on avatud:

E - P 12.00-22.00
Köök on avatud kuni 21.00

Lobby-baar on avatud: 

E - P 10.00 - 22.00 (saadaval värsked salatid, võileivad, koogid ja maitsev kohv!)

Hommikusööki serveerime:

E - R 7.00 - 10.00

L - P 7.00 - 11.00

  

Info ja laudade tellimine tel. +372 447 5398