Strand.ee

Teisipäev 10. märts
08.-15. märtsil toimub Pärnu Spaanädal!
17:15
Villa Medicas Shindo venitustunnid Villa Medicas
19:00 Teater Endla KUMMITUSED draama

Kolmapäev 11. märts
11:00 Pärnu Kontserdimaja fuajees
„Kontsert kõige pisematele“
12:00 Teater Endla OLIVER TWIST muusikal
13:00 Pärnu Kontserdimajas Operetikuningas Imre Kálmán
15:00 Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis Akadeemiline Korgivabriku Spaa
17:30 Aleksandri pubis
Lauamänguõhtu
18:00 Pärnu Kontserdimajas Operetikuningas Imre Kálmán
19:00 Teater Endla HOTELL LAIBAGA mõrvakomöödia
19:00 Teater Endla TANGO ideeline draamateos
19:30 Tervise Kultuurikeskuses Ants Säde ,, Ajomies’’

Neljapäev 12. märts
12:00 Teater Endla Doktor Dolittle
19:00 Teater Endla
Windsori lõbusad naised
19:00 Teater Endla
TANTSUTUND romantiline komöödia
19:00 Pärnu Kontserdimajas TÕNIS Niinemets grow-up comedy "THE KID"
19:00 Pärnu Keskuses Pärnu JK Vapruse esindusvõistkondade esitlus
19:30 Tervise Kultuurikeskuses Ansambel Rix

Reede 13. märts
11:00 Maarja-Magdaleena Gild Gildimaja töötoad
17:00 Uue Kunsti Muuseumis RINGKÄIK Jaan Elkeniga (kuraator) Eesti Maalikunstnike Liidu aastanäitusel
GLOBAALNE/LOKAALNE

19:00 Teater Endla MÄRTER draama
19:00 Teater Endla
ELU JA ARMASTUS draama
19:00 Nooruse Majas Paul Neitsovi & Silvia Ilvese plaadiesitluskontsert
19:00 Pärnu Jahtklubis Kontsert- õhtusöök Jarek Kasariga
19:00 Pärnu Muuseumis Lamamiskontsert: Silmast silma - kohtumine muusikaga
19:00 Aleksandri pubis The BELKA

Laupäev 14. märts
11:00 Maarja-Magdaleena Gild Gildimaja töötoad
12:00 Teater Endla ONU REMUSE JUTTE lastelavastus
12:00 Pärnu Keskraamatukogus Karude Jututuba
13:00 Pärnu Kunstmurustaadionil Esiliiga II voor-Pärnu JK Vaprus vs Tartu JK Tammeka U21
14:00 Pärnu Kontserdimajas 10. Eesti noorte segakooride konkurss-festival
16:00 Pärnu Eliisabeti kirikus MUSICA SACRA. Kevad 2020
17:00 Raba 5 Noortekeskuses Tõukeratta Jam
17:00 Tõstamaa mõisas Naisvokaal-ansamblite õhtu „Ilusa rõõmu laul“
19:00 Teater Endla VEDELVORST igihaljas komöödia
19:00 Teater Endla KOPSUD ökoloogiline armastuslugu
21:00 Kultuuriklubis Tempel Live: Pedigree ja Ans. Andur

Pühapäev 15. märts
10:00 Nooruse Majas Kooliteatrite Festival PÄRNUMAA EELVOOR 2020
11:00 Parnu Rannaniidu Matkarajal Jalutuskäik Pernova Loodusmaja õpetajaga: Tulge loodusesse!

14:00 Pärnu Kontserdimajas 10. Eesti noorte segakooride konkurss-festival

Apollo Kino

Vt kava lähemalt apollokino.ee

 

Kava on koostatud kultuurikava.ee andmete põhjal.

NB! Kavas võib ette tulla muudatusi. Koostajad ei vastuta ürituste korraldajate poolt tehtavate muudatuste eest. 

 

Pärnu ametlik turismiinfo

https://www.visitparnu.com/