Strand.ee

Head Strand Spa ja Konverentsihotelli külalised.
Seoses Eesti Vabariigis väljakuulutatud eriolukorraga on Strand hotelli kompleks suletud kuni eriolukorra lõppemiseni.

 

Seoses Eesti Vabariigis kehtestatud eriolukorraga teavitame, et sulgeme hotelli ajutiselt alates 16.03.2020 kuni kriisiolukorra lahenemiseni

Leiame, et see on tekkinud olukorras ainuõige viis kaitsmaks meie kliente ja töötajaskonda ning takistamaks viiruse levikut.

Palume teil ajavahemikku 17.03.-30.04.2020 tehtud broneeringud võimalusel edasi lükata või tühistada.
Hindame olukorda ja teeme uued otsused ning jagame infot jooksvalt.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Strandi pöördumine seoses Covid-19 viiruse levikust tingitud olukorraga

Hea Strand SPA ja Konverentsihotelli klient!

Soovime teile kinnitada, et meie klientide heaolu on meie kõige olulisem prioriteet. Me mõistame, et viiruse Covid-19 levik kogu maailmas on murettekitav. Soovime, et meie kliendid tunneksid end turvaliselt ja selle kinnituseks anname teile ülevaate meiepoolsetest tegevustest, mida oleme läbi viinud ja viimas meie hotellis viiruse tõkestamiseks. Samuti jagame infot uutest broneeringu muutmise tingimustest.

Broneeringute muutmine alates 13. märtsist 2020

Olukorra ebakindlusest tulenevalt on meie klientidel tekkinud palju küsimusi ja olukord tingib vajaduse suurema paindlikkuse järgi, mis puudutab juba olemasolevaid ja tulevasi reisiplaane ja broneeringuid. Seetõttu otsustasime, et kõik kliendid, kes on teinud majutuse või konverentsibroneeringu perioodiks 13. märts kuni 1. mai 2020, saavad vajadusel broneeringut tasuta muuta või tühistada Kõigile muudetud/edasi lükatud broneeringutele jäävad kehtima olemasoleva broneeringu tingimused ja hinnad. Aktsepteerime kuni eriolukorra lõpuni viimase hetke tühistusi ja muudatusi ilma trahve ja/või tühistamiskulusid rakendamata. Muudatused kehtivad alates 13. märtsist 2020 kõikidele broneeringutele mis on tehtud perioodiks 13. märts kuni 01.mai 2020.

Koostöös meie partneritega garanteerime teile, et tagastame kõik ettemaksud ja loobume tühistamiskuludest tellimuste eest, mille tühistamine tuleneb viiruse Covid-19 levikust põhjustatud eriolukorrast. Palume teilt mõistvat suhtumist ja kannatlikkust, mis puudutab tellimuste tühistamise ja muutmise käsitlemist ja summade tagastamist, kuna tulenevalt olukorrast on päringute ja tühistamiste maht ülisuur ning seega aeganõudev.  

Seoses suure infovoo ja küsimuste mahuga võtab üksikute juhtumitega seotud küsimustele vastamine täiendavalt aega. Sellest tulenevalt palume, et enne meiega ühenduse võtmist olete võimaliku lahendusena kaalunud tellimuse/broneeringu muutmist ja edasi lükkamist, ning teinud kõik endast oleneva vastavas online keskkonnas juhul, kui tegemist on online – broneeringuga.

Jagame nii oma töötajatele kui ka klientidele jooksvalt olulist infot ja nõuandeid. Hoiame oma töötajaid jooksvalt kursis Terviseametilt ning valitsuselt saadud viimaste juhistega. Oleme valmis kiirelt reageerima, kui olukord peaks muutuma.

 

Loodame, et kõik eelpool mainitud muudatused ja meetmed annavad teile rohkem kindlust oma plaanide tegemisel. Usume, et just kriisi ajal on koostöö ja vastutulelikkus kõige olulisemad võtmesõnad lahenduste leidmiseks. Olete alati teretulnud niipea, kui olukord on lahenenud!

Täname teid mõistva suhtumise eest ja kinnitada, et teeme kõik endast oleneva, et lahendada olukorrast põhjustatud probleemid parimal võimalikul moel, pidades teie heaolu meie peamiseks prioriteediks.

 

Lugupidamisega,

Strand Spa ja Konveretsihotelli meeskond.

Küsimuste korral palume pöörduda hotelli vastuvõttu telefonil +372 44 75370 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..