Strand.ee

Silmaümbruse hoolitsus portselanlusikatega 55 minutit  44 €

Hoolitsus on mõeldud nii naistele kui ka meestele.

Täiuslik salongihooldus säravate silmade heaks! Uus silmaümbruse hoolitsus vähendab tumedaid silmaaluseid, turseid ja kortsukesi. Sobib ka tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele. Spetsiaalsed tooted - koorija, seerum, massaažikreem, mask, silmaümbruse plaastrid ning silmakreem, on loodud just silmaümbruse naha toniseerimiseks ja värskendamiseks. Hoolitsuses kasutatakse Sothyse poolt välja töötatud portselanist massaažilusikaid, mis annavad jäiselt jahutava ja turseid alandava efekti. Silmahoolitsust soovitatakse säravate silmade heaks näiteks enne või pärast üritusi ning väsinud ilme parandamiseks. Samuti võib optimaalseks tulemuseks teha kolme hoolduse intensiivkuuri, kord nädalas.

Silmaümbruse hoolitsust saab siduda kõigi Sothys näohoolitsustega. Silmahoolitsusele lisaks soovitame võtta ka näohoolitsuse, et maksimeerida tulemust ja nii on soodsam ka. Tulemuseks on puhanud ja särav jume!

Lõõgastav näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna massaaž 25 minutit 33 €

Lõõgastav hoolitsus hõlmab näopuhastust, millele järgneb naudingut pakkuv massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse vastavalt nahatüübile sobilikud näo- ja silmakreemid.

Värskendav näohoolitsus 30 minutit 32 €

Hoolitsuse tulemusena on näonahk märgatavalt värskem, siledam ja tervema jumega. Hoolitsus algab näonaha puhastamise ja koorimisega. Arvestades nahatüüpi ja seisundit, valitakse erinevatele näopiirkondadele sobilikud maskid ning lõpetuseks silma- ja näokreem.

Taaselustav, pinguldav näohoolitsus 30 minutit 34 €

Individuaalsel lähenemisel baseeruv nahka intensiivselt noorendav hoolitsus annab nähtava ja kestva tulemuse. Hoolitsuse alguses näonahk puhastatakse ja kooritakse. Seejärel silutakse ja täidetakse kortsud spetsiaalse Wrinkle Correcting seerumiga ja pinguldava geelmaskiga. Hoolitsuse tulemusel saab nahk uue elujõu ning tasanduvad aja-ja vanusemärgid.

Klassikaline näohoolitsus 55 minutit 42 €

Hoolitsus hõlmab näonaha koorimist, massaaži ja maski vastavalt näonaha tüübile. Hoolitsuse käigus kantakse näole kogum erinevatest maskidest, mis koosnevad merelistest toimeainetest. Sobib regulaarseks hoolitsuseks – nahale toonuse, sära ja värskuse andmiseks.

Sügavpuhastav näohoolitsus mehaanilise puhastusega 55 minutit 44 €

Hoolitsus sobib regulaarseks näonaha hooldamiseks igas eas ja erineva nahatüübiga inimestele, sealhulgas suurenenud pooridega, kahjustunud ja rasusele ning aknekalduvusega ebapuhtale nahale.
Hoolitsust alustatakse näo koorimisega, millele järgneb mehaaniline puhastus. Seejärel kantakse näole mosaiik erinevatest maskidest, mis hooldab naha erinevaid vajadusi. Lõpetuseks kantakse näole sobiv päevakreem.

Hooajaline näohoolitsus 55 minutit 55 €

Kaks korda aastas, vahelduseks tavahoolitsustele, töötab Sothys välja hooajalise hoolitsuse lähtudes aastaaegadest. Kiire, nahka hapnikuga rikastav hoolitsus on heaks vahelduseks tavahoolitsustele – koorimine, mask ja lõõgastav massaaž muudavad naha kirkaks, lõõgastunuks ja värskeks.
Hoolitsus on mõeldud nii naistele kui ka meestele ning sobib kõikidele nahatüüpidele.

Intensiivselt niisutav ja sära andev näohoolitsus 55 minutit 60 €

Sügavniisutav näohoolitsus silub naha kuivusest tekkinud kortsukesi - pinguldab, parandab naha elastsust ning annab uut elujõudu ja sära. Hoolitsus algab näonaha puhastamise ja koorimisega, millele järgneb lõõgastav näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna massaaž. Seejärel kantakse nahale intensiivne hüaluroonhappe seerum ja jahutav geelmask ning hoolitsus lõpeb niisutava silma- ja näokreemiga. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Luksuslik, pinguldav näohoolitsus 55 minutit 64 €

Hoolitsus sobib vananevale ja lõtvunud nahale. Intensiivne, vitamiinide- ja mineraaliderikkal näohoolitsusel on kortsukesi silendav toime. Hoolitsus pinguldab nahka ja soodustab rakkude uuenemist, mille tulemusena ühtlustub jume ja tekstuur ning naha pind on nähtavalt siledam ja täiuslikum. Mõnusat lõõgastust pakkuva hoolitsuse lõpetuseks kantakse näonahale sobiv seerum, näo- ja silmakreem.

 

Kulmude korrigeerimine 7 €

Kulmude korrigeerimine ja keemiline värvimine 13 €

Ripsmete keemiline värvimine 7 €

Ripsmete ja kulmude värvimine, kulmude korrigeerimine 18 €

Hotell jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.