Strand.ee

Maniküür 45-60 minutit 27-33 €

Maniküür sisaldab käte korrastamist ja kerget massaaži.

Spaa maniküür sügavniisutava maskiga 75 minutit 37 €

Hoolitsus sisaldab käte koorimist, maniküüri, maski ja massaaži. Koorimiseks kasutatakse naturaalseid suhkrukristalle sisaldavat koorijat. Kätelt eemaldatakse jääkained ja lõpptulemuseks on pehmed, sügavniisutatud käed. 

Pediküür 45-60 minutit 33-39 €

Sisaldab jalgade korrastamist ja kerget massaaži.

Spaa pediküür sügavniisutava maskiga 90 minutit 50 €

Hoolitsus sisaldab jalgade koorimist, pediküüri, maski ja massaaži. Koorimiseks kasutatakse naturaalseid suhkrukristalle sisaldavat koorijat. Jalgadelt eemaldatakse jääkained ja lõpptulemuseks on pehmed, sügavniisutatud jalad. 

Käte parafiinihoolitsus apelsini-virsiku parafiiniga 20 minutit 15 €

Soe apelsini-virsikulisanditega parafiin on sügavniisutava toimega. Soe parafiinihooldus annab parima tulemuse kuivade ja külmatundlike käte kaitseks välismõjude eest. Käed kaetakse sooja apelsini-virsiku parafiiniga ning lastakse sel toimida  froteekinnastes. Hooldus muudab naha siledaks ja pehmeks.

NB! Hoolitsus on vastunäidustatud akuutse trauma, naha põletikuliste haiguste, nahavigastuste, perifeersete veresoonte haiguste ja jäsemete tundlikkushäirete korral.

Jalgade hoolitsus teepuuõli parafiinimaskiga 20 minutit 15 €

Teepuuõli parafiin on värskendava ja antiseptilise toimega. Jalad jäävad peale hoolitsust värsked ja siledad. Parandab jalgade verevarustust ja sobib hästi külmetavate jalgade korral.
NB! Hoolitsus on vastunäidustatud akuutse trauma, naha põletikuliste haiguste, nahavigastuste, perifeersete veresoonte haiguste ja jäsemete tundlikkushäirete korral.

Hoolitsus väsinud jalgadele 40 minutit 37 €

Hoolitsus algab jalgade koorimisega, mille järel kantakse  säärtele ja jalalabadele väsimust leevendav, jahutava efektiga kreemmähis. Mähis leevendab väsinud ja valutavatele jalgadele vaevusi , stimuleerib vereringet ja vähendab turseid. Hoolitsus lõpeb lõõgastava jalamassaažiga. Hoolitsuse eesmärgiks on pakkuda leevendust väsinud, turses ja kuumavatele jalgadele.

Küünte lakkimine geellakiga

Orly püsilakk muudab küüned tugevamaks ja elastsemaks ning kaitseb neid välismõjude eest. Hoolitsus ei sisalda maniküüri.

Küünte lakkimine 8 €

Lakkimine lisaks maniküürile ja pediküürile 5 € 

Geellakiga maniküür  33-38 €

Geellakiga maniküüri hooldus 30-35 €

Geellakiga pediküür 43-50 €

Geellakiga pediküüri hooldus 41-48 €

Geellaki eemaldamine 5 €

Geellakiga ühe küüne värvimine 3 €

Eripediküür probleemsetele jalgadele 2 h | 50 €
(paksenenud küüs, sügavalt lõhestunud nahk, küüneseen, jalaseen)

Hotell jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.