Strand.ee

Värskendav näohoolitsus Men Express 25 minutit 32 €

Näonahk puhastatakse piima ja toonikuga, seejärel kooritakse, kantakse näole mask vastavalt nahatüübile. Lõpetuseks lisatakse seerum ja kreem. Soovitame eelkõige stressis ja väsinud nahale. Pärast hoolitsust on nahk pehmem ja värskem.

Sügavpuhastav näohoolitsus mehaanilise puhastusega 55 min 44 €

Hoolitsus sobib regulaarseks näonaha hooldamiseks igas eas ja erineva nahatüübiga inimestele. Hoolitsust alustatakse näonaha puhastamise-, koorimise- ja aurutamisega, millele järgneb mehaaniline puhastus. Näole kantakse mask, mis eemaldab õrnalt ülemäärase rasu ja mustuse. Sügavpuhastav mask stimuleerib vereringet sisaldades: raudrohu- ja pärmiekstrakti, rosmariini ja allantoiini. Lõpetuseks kantakse näole rahustav päevakreem.

Hooajaline näohoolitsus meestele 60 min 55 €

Kaks korda aastas, vahelduseks tavahoolitsustele, töötab Sothys välja hooajalise hoolitsuse lähtudes aastaaegadest. Kiire, nahka hapnikuga rikastav hoolitsus on heaks vahelduseks tavahoolitsustele – koorimine, mask ja lõõgastav massaaž muudavad naha kirkaks, lõõgastunuks ja värskeks.

Klassikaline massaaž 30 minutit 32 €, 55 minutit 41 €

Klassikalise massaaži eesmärk on mõjutada teraapiliselt lihastikku, verevarustust ja lümfiringet. Massaaži toimel lõtvuvad jäigad lihased ja muutuvad taas pehmeks, samuti paraneb naha elastsus. Massaaž on suurepärane vahend väsimuse peletamiseks. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilisele piirkonnale: selg, õlavööde, kael, käed, jalad. Viinamarjaseemneõli aitab pinguldada stressis ja lõtvunud nahka, niisutab efektiivselt ning sisaldab C- ja E-vitamiine.

Pingest vabastav turja-, kaela-, seljamassaaž loodusliku massaažiõliga 40 minutit 36 €

Massaaži toimel paraneb vere- ja lümfiringe, kiireneb ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge, maandatakse stressi. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral. Keskendutakse seljale, kaelale, kätele ja õlavöötme piirkonnale.

Kerge jalatallamassaaž 20 minutit 30 €

Peamiselt jalalabal teostatava massaaži toime on lõõgastav ja mõnus. Aitab vähendada pingeid ja leevendada stressi. Külmetavate käte ja jalgade korral parandab kiiresti vereringet.

Maniküür 45-60 minutit 27-33 €

Pediküür 45-60 minutit 33-39 €

Hotell jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.