Strand.ee

Tere tulemast ilukeskusesse!

Soovime, et tunneksite end meie juures mõnusalt ja hubaselt. Selleks, et kõik sujuks ootuspäraselt ja Teie lõõgastumishetked oleksid täiuslikud, palume tutvuda ilukeskuse etiketiga.

Ootame Teid broneeritud hoolitsusele 5-10 minutit varem, et saaksite oma meele ja vaimu häälestada eelseisvaks elamuseks.
Viibides Ilukeskuses ootame lugupidavat suhtumist nii teenindajatesse kui ka teistesse klientidesse. Võimalusel palun lülitage välja oma mobiiltelefon.
Palume enne hoolitsusele minekut end registreerida ilukeskuse administraatori juures.
Kui Teil on probleeme tervisega (nt kroonilised haigused, allergiad) või tervislik seisund (nt rasedus), millega peaksime protseduuri läbiviimisel arvestama, siis palume informeerida sellest teenindajat.

Teenindajal on õigus keelduda teenuse osutamisest, kui külaline on:
- alkoholijoobes;
- käitunud varasemalt vääritult meie töötajate või teiste klientidega;
- silmnähtava terviserikkega.

Ilukeskuse teenindaja teavitab enne hoolitsust, milliseid tooteid ta kasutab ja milline on antud hoolitsuse mõju.
Kui Teil on riietumise osas küsimusi, siis konsulteerige meie teenindajatega.
Palume teavitada teenindajat, kui tunnete end hoolitsuse ajal ebamugavalt.
Ootame tagasisidet hoolitsuse kohta, et muuta meie teenindust veelgi paremaks. Tagasiside lehe saate ilukeskuse administraatorilt.
Kaebused hoolitsuste kohta palume esitada samal päeval. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.

Hoolitsuste broneerimine ja tühistamine

Palume broneerida soovitud hoolitsused enne saabumist.
Muudatusi hoolitsuste aegades on võimalik teha hiljemalt 3 päeva enne saabumist. Hilisemaid soove arvestame vastavalt võimalustele.
Juhul, kui Te ei jõua õigel ajal hoolitsusele, palume teatada sellest telefonil +372 447 5386. Hilinedes jääb Teie hoolitsus selle aja võrra lühemaks.
Hoolitsus tühistatakse automaatselt, kui olete hilinenud poole hoolitsuse ajast. Ettemakstud summa ei kuulu tagastamisele.