Strand.ee

Klassikaline massaaž loodusliku massaažiõliga 30 minutit 32 €; 55 minutit 41 €

Klassikalise massaaži eesmärk on mõjutada teraapiliselt lihastikku, verevarustust ja lümfiringet. Massaaži toimel lõtvuvad jäigad lihased ja muutuvad taas pehmeks, samuti paraneb naha elastsus. Massaaž on suurepärane vahend väsimuse peletamiseks. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilisele piirkonnale: selg, õlavööde, kael, käed, jalad. Viinamarjaseemneõli aitab pinguldada stressis ja lõtvunud nahka, niisutab efektiivselt ning sisaldab C- ja E-vitamiine.

Pingest vabastav turja-, kaela- ja seljamassaaž loodusliku massaažiõliga 40 minutit 36 €

Massaaži toimel paraneb vere- ja lümfiringe, kiireneb ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge, maandatakse stressi. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral. Keskendutakse seljale, kaelale, kätele ja õlavöötme piirkonnale.

Kerge jalatallamassaaž 20 minutit 30 €

Peamiselt jalalabal teostatava massaaži toime on lõõgastav ja mõnus. Aitab vähendada pingeid ja leevendada stressi. Külmetavate käte ja jalgade korral parandab kiiresti vereringet.

Tsooniteraapia - jalatalla punktmassaaž 40 min 38 €

Kogu keha tasakaalustav jalamassaaž, aluseks on refleksoloogilised jalakaardid, mis pärinevad Hiina rahvameditsiinist. Jalatallal asuvate piirkondade kaudu saab kogu keha mõjutada, sobib hästi stressiga võitlemiseks ning paljude tervisehädade leevendamiseks. Vastunäidustuseks on rasedus.

Aroomimassaaž loodusliku massaažiõliga 55 minutit 45 €

Aroomimassaaž pakub kehale tõelist hellitust. Oskuslik aroomiõlide valik ja massaaž leevendavad lihaspinget, unehäireid, vererõhu kõikumist, üleminekuea vaevusi, vähendavad stressi ja parandavad meeleolu. Massaaž ei sobi lapseootel naistele.

Meemassaaž 30 minutit 34 €; 55 minutit 45 €

Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspinget, mis tekib jääkainete kogunemisest. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist vere ja lümfiringe kaudu, stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd. Massaaž on efektiivne külmetuse - köha, närvi-, liigesevalude ja stressi puhul. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore. Ei sobi lapseootel naistele, väga õrna nahaga ning meele allergilistele inimestele.

Shea-võide üldmassaaž eriti kuivale ja tundlikule nahale 55 minutit 45 €

Shea on Lääne-Aafrikast pärit võie, mida saadakse eksootilisest võiseemniku puust. Soovitame massaaži eelkõige kuiva naha korral, kuna hoolitsus niisutab ja toidab efektiivselt kuiva nahka.

Laavakivimassaaž - India ritual - 55 minutit 49 €

Laavakivimassaaž on idamaisel õpetusel põhinev ravitsemise kunst keha ja vaimu tasakaalu saavutamiseks. Lõõgastavat kivimassaaži tehakse spetsiaalsete lihvitud laava- ja poolvääriskividega, mis kiirgavad soojust ning kannavad edasi positiivset energiat. Laavakivimassaaž leevendab lihaspingeid, laiendab veresooni, reguleerib seede-, ainevahetus-, ja hormonaalsüsteemi. Massaaž ei sobi lapseootel naistele ja inimestele, kes kannatavad diabeedi all.

Hotell jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.