Strand.ee

Slide
NOTIKUMU AIZSĀKUMS
Slide
PALUTINIET GARŠAS IZJŪTAS
Slide
jūs esat nopelnījis atpūtu
Slide
ŠOBRĪD ĶERMENIM UN GARAM
previous arrow
next arrow

 

Kiired ja efektiivsed kohtumised

 

Meie hotellis asuvad Nida ja Liepaja nõupidamisruumid on suurepärased ümarlauastiilis koosolekute läbiviimiseks. Saalid mahutavad kuni 10 inimest.
Kõige mõnusam osa - mõlema saali akendest avaneb vaade meie spaasse!

 

Pakett sisaldab:

  • Seminariruumi kasutamist kuni 8h (Nida või Liepaja nõupidamisruumid)
  • Turgutavat ja rikkalikku kohvipausi
  • Tasuta parkimist

Ruumides on Wi-Fi, konditsioneer, pabertahvel, markerid, ekraan (VGA/HDMI ühendus), märkmepaberid, pastakad ja veeaparaat.

 

Hind: 24€/inimene

 

Soovid meie juurde ööseks jääda? Küsi meilt majutuspakkumist!

 

Augustikuu pakkumine!

Meil on hea meel tutvustada meie konverentsitehnika uusimat liiget nutitahvlit Hisense Interactive Digital Board (HIDB). See pakub efektiivset multimeediakonverentsi läbiviimise kogemust. Esitlustele on võimalik jooksvalt teha märkmeid ning samuti saavad korraga ekraanile kirjutada mitu inimest. 

Kui Sul on soov ekraani katsetada, siis augustikuus pakume ekraani kasutamist täiesti tasuta! Tingimuseks vaid üks - jaga meiega tagasisidet ekraani osas!

 

Saada meile päring:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  või 447 5396
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. või 447 5375